Kvety Penzión Marko

Reštaurácia

Vítame vás v našej reštaurácii, kde každý pokrm je majstrovským dielom a odrazom vášne nášho šéfkuchára. Pridajte sa k nám a objavte jedinečné spojenie tradície a inovácie v našich jedlách.
Reštaurácia Marko

Jedálny a nápojový lístok

Otvoriť
Jedálny lístok Penziónu Marko

Čerstvosť, kvalita, domáca produkcia a láska k vareniu

Slová, ktoré vyjadrujú štýl našej kuchyne. Pod vedením šéfkuchára implementujeme do jedálneho lístka prvky tradičnej a modernej gastronómie, aby ste mali pri stolovaní v našej reštaurácii nezabudnuteľný zážitok plný chutí a vôní.

Dodávateľov surovín si starostlivo vyberal a odskúšal samotný šéfkuchár, aby mohol pre Vás pripraviť jedlá najvyššej kvality, ktoré okrem chuťovej vyváženosti sú aj oku lahodiace. K pripraveným jedlám si nechajte poradiť od obsluhujúceho personálu pri výbere vína pre komplexný zážitok zo snúbenia sa príjemných chutí jedla a vína.

Reštaurácia Marko

Otváracie hodiny

Aktuálne je reštaurácia otvorená iba pre ubytovaných hostí alebo väčšie skupiny ako je 10 ľudí. 

V prípade ďalších otázok nás neváhajte určite kontaktovať.

Máte otázky k reštaurácii?

Neváhajte nás kontaktovať!
Adresa
Vaňovská 26, 03853 Turany
+421 948 984 888
Wellness penziónu Marko
Kvety Penzión Marko

Spojte návštevu reštaurácie s príjemným wellness

Wellness centrum Penziónu Marko sa nachádza na rozlohe 1130 m2. Oddych s prekrásnym výhľadom na hory si môžete vychutnať vo vonkajšom relaxačnom bazéne. Na priestrannej terase môžete oddychovať a vdychovať vôňu stromov a okolitej prírody. Zaplávať si môžete v našom 20 metrovom krytom plaveckom bazéne, ktorý j vhodný aj na vodné cvičenia.

Viac informácií
Detský svet penziónu Marko
Kvety Penzión Marko

Spojte návštevu reštaurácie s návštevou detského sveta

Najväčší detský svet na Slovensku ponúka vonkajší a vnútorný detský svet, v ktorom sa vaše dieťa zaručene nebude nudiť. Viacúčelová športová hala umožňuje celodenný pobyt detí v detskom svete rozprestierajúcom sa na 950 m2.

Halu je možné využiť aj na bedminton, detské loptové hry, cvičenie jogy, pilatesu, zumby, flowinu a aerobicu s možnosťou použitia žinenky na povrchu dvorca s EPDM gumou.

Viac informácií